Viazanie diplomových prác Bratislava

Jednou z povinných podmienok, ktoré musí diplomová práca spĺňať je, že musí byť v tvrdej väzbe. Viazanie diplomových práci poskytuje množstvo spoločností.

Niektoré spoločnosti musíte navštíviť osobne iné ponúkajú svoje službyprostredníctvom internetu. Ak sa rozhodnete pre druhú možnosť, budete musieť postupovať podľa niekoľkých krokov, ktoré bývajú zväča rovnaké, či podobné. V prvom kroku si vyberiete väzbu, zadáte počet strán, ktoré Vaša diplomová práca obsahuje, počet kusov, farbu a typ písma na obálku a poprípade spôsob dopravy. Následne sa Vám zobrazí cena, za ktorú Vám spoločnosť diplomovú prácu vytlačí a zviaže. V ďalšom kroku svoju diplomovú prácu, musíte nahrať na príslušnú stránku. Potom už stačí zadať len osobné údaje, spôsob platby a objednávku potvrdiť.

Cena za viazanie diplomových prác býva rôzna, na základe toho aké služby využijete. Cena vyhotovenie väzby sa pohybuje približne od 6 do 25 euro, na základe toho, ako rýchlo si želáte väzbu vyhotoviť. Na počkanie (od 15 do 30 minút) sa cena pohybuje približne od 18 do 25 euro. Najlacnejšie Vás vyjde viazanie diplomovej práce, ak si naň počkáte 3-4 dni.

Pokiaľ nemáte diplomovú prácu vytlačenú, môžete si ju nechať vytlačiť priamo na mieste. Cena tlače jednej strany A4 býva zväčša 0,04€.  Pokiaľ sa jedná o farebnú tlač, cena za jednu stranu A4 sa pohybuje od 0,20€ do 0,30€.

Využiť môžete i ďalšie služby, ako napríklad tlač textu na chrbát, napaľovanie CD, opravy – doloženie, či výmena strán a podobne.

V Bratislave si môžete nechať vytlačiť a zviazať diplomovú prácu napríklad u firmy Plotbase (Pečnianska 5) ,  Cart Print (Za kasárňou 1), Print Shop (Kamenné námestie 1, Muzejná 2) a u mnohých ďalších spoločností.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *