Viazanie diplomových prác Nitra

Kedže diplomová práca je odbornou prácou na vysokej úrovni, ktorá deklaruje schopnosti a vedomosti študenta, vyžaduje si aj istú vizuálnu úpravu. Okrem prehľadného písania textu, formálnej úpravy textu, titulného listu a obálky, je povinnosťou diplomanta predať diplomovú prácu vo viazanej podobe.

Mnoho spoločnosti ponúka profesionálne viazanie dokumentov a diplomových práci. Cenník služieb týchto spoločností býva zväčša veľmi podobný. Jednou zo spoločností, ktorá viaže diplomové práce je napríklad spoločnosť Cart Print, ktorá má svoju pobočku na ulici Štúrova v Nitre.

Táto spoločnosť ponúka viazanie diplomových prác už do 30 minút. V závislosti na rýchlosti vyhotovenie väzby sa pohybuje i cena. Vyhotovenie väzby do 30 minút Vás vyjde na 18 €, do 1 hodiny na 16,60€, do 6 hodín na 11,2 €, do jedného dňa na 7,97€ a do troch dní na 6,31€.

Ďalšou službou, za ktorú sa platí je tlač diplomovej práce. Tlač jednej čiernobielej strany A4 stojí 0,04€, tlač farebnej strany 0,27€. Pokiaľ máte už prácu vytlačenú doma, či niekde inde za túto službu pochopiteľne neplatíte.

Spoločnosť Cart Print viaže diplomové práce do tvrdých dosiek, ktoré sú už v cene väzby. Na výber je množstvo farieb i povrchových úprav dosiek. Vybrať si môžete i farbu textu na dosky, ktorá je taktiež v cene väzby. Za text na doskách sa platí len v prípade, že je dlhší ako štyri riadky (za každý ďalší riadok 0,66 €).

Služby tejto spoločnosti môžete využiť i prostredníctvom internetu. Na internetovej stránke spoločnosti si môžete viazanie a tlač diplomovej práce priamo objednať, a následne Vám stačí si pripravenú viazanú diplomovú prácu vyzdvihnúť a zaplatiť.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *